A Nissan Navara a világ egyik legjobb terepjárásra is alkalmas pickupja. Kőkemény összkerekes melós, amely sarazásban, sziklamászásban és off roadozásban sem éppen kutyaütő. Mutatjuk, mire képes a platós, ha elfogy a kerekei alól az aszfaltút.
Egészen extrém helyzetekben is feltalálja magát a Navara. Az 1997 óta gyártott, már a harmadik generációnál tartó Nissan pickup saját erőből birkózik meg a kihívásokkal, de ha szükséges, a térdig... Pontosabban tengelyig érő sárban is simán megállja a helyét.
Íme, egy valódi sziklamászó. Az alaposan átalakított japán platós a szó legszorosabb értelmében a nehezebb utat választotta. Becsületére legyen mondva, nem jött zavarba a feladattól.
És a végére egy kis malackodás. A videónak azt a címet is adhatnák: Mocskos disznó. Merthogy sarazni ment a Nissan Navara, márpedig nem csak úgy, ímmel-ámmal koszolta össze magát, hanem jó alaposan.
Forrás: youtube