Már eddig is sokat pletykáltak erről a vasról, amióta Bronco visszatért, ám most van kézzelfogható bizonyíték, hiszen lesifotók készültek róla, ráadásul a gyártósoron.
Forrás: mavericktruckclub.com/autoblog.com/motortrend.com
Nagy volt a találgatás, hiszen korábban arról volt szó, hogy a Maverick nevet a tavaly bemutatott Ford Bronco Baby, azaz kompakt változata kapja meg, hogy a két modellt jól meg lehessen különböztetni egymástól. Ám ez a felvetés megdőlt, hiszen kiderült egy kis pickup lesz. Ezt megerősítette az autoblog.com is.
Forrás: mavericktruckclub.com/autoblog.com/motortrend.com
Az amerikai szakportál ugyanis a egyetemben megszerzett néhány kiszivárgott fotót a készülő Ford Maverickről és ez bizony kompakt pickup lesz. Sok információ nincs róla, de az valószínűsíthető, hogy a Focus alapjaira épült. Ez végül is kézenfekvő és az Escape összkerekes hajtásláncát kapta meg.
Forrás: mavericktruckclub.com/autoblog.com/motortrend.com
Ezúttal egy tengerentúli márkarajongó fórum, a mavericktruckclub.com szerzett meg egy lesifotót, az éppen a gyártósoron lévő prototípusról. A gép természetesen még maszkolva van és az ajtókat sem szerelték be, de nagyon árulkodó, hiszen például a frontrészt sem takarták le. A hírek szerint 2022-ben lesz a világpremier.