Legfrissebb hírek ÚJ

Omega-kiadás jön a GMC Hummer EV-ből

Omega-kiadás jön a GMC Hummer EV-ből

Nem a legendás magyar rockbanda tiszteletére készült el a limitált széria, inkább az űrkutatás felé veszi az irányt a cég, amely hamarosan egy ilyen projektben is részt vesz.

Képgaléria megtekintése (5 db kép)

Forrás: GMC

Dögös lett a Neptun-kék matt fényezésű GMC Hummer EV 3X Omega Edition. Tulajdonképpen azt reklámozza a pár száz darabos limitált széria, hogy a a cég a Lockhead Martinnal közösen fejleszt egy holdjárót. Persze ennek a kocsinak semmi köze nincs ahhoz a járgányhoz, de aki szereti az űrcuccokat, annak biztosan bejön majd.

Képgaléria megtekintése (5 db kép)

Forrás: GMC

A különleges fényezés mellett a pótkerék tartója hátul a leglátványosabb díszítőelem, hiszen ezen a Neptunusz bolygó dombornyomott motívumai láthatóak. Természetesen ezen kívül is vannak a karosszérián még a limitált szériára utaló plecsnik, de azok nem ilyen látványosak. A 18 hüvelykes fekete-gyöngyház felnikre 35-ös sárgumik kerültek, ez is vagány.

Képgaléria megtekintése (5 db kép)

Forrás: GMC

Ami a műszaki alapot illeti, a GMC extrém off road felszeretlségi szintjével rendelkezik az Omega, ebben a karosszéria alatti kamerarendszer, valamint a haspáncélzat és a lengéscsillapító védelem is benne van. Az összkerekes hajtásláncban három elektromos motor dolgozik és a legnagyobb akkumulátorcsomagot kapja meg.

Képgaléria megtekintése (5 db kép)

Forrás: GMC

Bent minden a luxusról szól, még a padlószőnyeg is magas minőségű és könnyen tisztítható. A hírek szerint nem lesz olcsó a jövőre megjelenő GMC Hummer EV 3X Omega Edition, hiszen az alapárat 47,5 millió forintnak megfelelő összegre saccolják.